SİVAS ZARA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uğurlama Yemeği

Uğurlama Yemeği
Uğurlama Yemeği

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrılarak Sivas İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılşığına Atanan Sayın Halil KURT Müdürümüz için İlçemiz Kaymakamı Sayın Yunus KIZILGÜNEŞ, Belediye Başkanımız Sayın S. Ahmet PALA, İlçemizin Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri, Oda Başkanları, Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim personelinin katılmış olduğu uğurlama programı gerçekleştirildi.

Belediye başkanımızın çiçek taktim ettiği Kaymakamımızın Plaket ve Başarı belgesi verdiği programda İlçemiz Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcılarını temsilen Halil İbrahim Çifçi İlkokulu Müdürü Sayın Zafer DİNÇTÜRK Sayın KURT´ a hediyelerini takdim ettiler.

Günün önemine binayen katılımcılardan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hamza ERGÜT, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Şükrü GÜNAY ve Gıda,Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ufuk ATEŞ konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Duygulu anların yaşandığı program cümbüş dinletisi eşliginde devam etti ve katılımcıların Sayın KURT´ tebriği ile program sona erdi.

Göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

Fotoğraflar için tıklayınız.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Zara Hükümet Konağı Kat1 - Santral 0 346 816 11 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.