SİVAS ZARA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veda Mesajı

Veda Mesajı
Veda Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

2002 yılından bu yana memleketim Zara´da görev yapmış olmanın mutluluk ve heyecanını yaşarken ayrılacak olmanın da hüznünü duyuyorum. İnsanı, doğası, tarihi ve kültürüyle kendisine gönülden bağlayan bu kadim ilçeden ayrılış benim için gurbete gidiş gibi olacaktır.

Uzlaşma kültürü içinde okul ve kurumlarımıza temel yaklaşımımız, katılıma davetkar, özgüveni aşılayan, adalet ve hakkaniyete riayet ederek davranmak olmuştur.  Şahsım için önemli olan görevimi layıkıyla ve hakkıyla yapabilmek, bu güzel Zara´da hoş bir seda bırakabilmektir. Görevim boyunca şahsıma ve İlçemizdeki eğitim seferberliğine her zaman destekte bulunan tüm devlet büyüklerimize yürekten teşekkür ederim.

Her hareketi ahlaki bir değer olan, hayaya hayran, öğrencilerine nefer, sevgili öğretmenlerime; bu ilçeye değer veren hizmet etmeyi şeref bilen, çalışmalarımızda yanımızda olan tüm mesai arkadaşlarıma eğitim-öğretim yolculuğumuzda eşlik ettiğiniz için teşekkür ediyorum. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz her başarının altında sizlerin imzası, her güzelliğin gerçekleşmesinde sizlerin emekleri vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle İlçemizin eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişimin hız kesmeden  sürdürüleceğine inanarak ve Zara´da görev yapmanın onuruyla tüm meslektaşlarıma gönülden sevgilerimi sunuyorum.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Halil KURT

 

 

10-11-2017

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Zara Hükümet Konağı Kat1 - Santral 0 346 816 11 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.